Zakończenie Rekolekcji Ewangelizacyjnych Odnowy

 
13 marca 2023 r. uroczystą Mszą Świętą w Sanktuarium Matki Bożej Pani Myślenickiej oraz Agapą w Domu Katolickim zakończyliśmy Rekolekcje Ewangelizacyjne Odnowy, prowadzone przez ks. dra Leszka Harasza oraz Nazaret Myślenice Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym. Podczas homilii ks. Leszek mówił jak powinno wyglądać życie i wiara chrześcijanina po nawróceniu oraz jak można spożytkować to co uczestnicy otrzymali od Ducha Świętego podczas REO.
Podczas Agapy lider Jerzy Malczewski podziękował ks. Leszkowi za trud głoszenia Słowa podczas rekolekcji, wręczając mu jako wyraz wdzięczności Wspólnoty oraz uczestników REO ikonę Stella Maris - Gwiazdy Morza.
Następnie zaproszeni przedstawiciele grup parafialnych przedstawili krótko działalność swoich wspólnot, zachęcając do kontynuowania przygody z Panem Bogiem poprzez przystąpienie do formacji w którejś z grup.
Najbardziej oczekiwanym i radosnym punktem programu były świadectwa uczestników rekolekcji, którzy dzielili się przeżyciami, wiarą oraz radością, które im teraz towarzyszą.
Spotkanie zakończyło się poczęstunkiem, który w obfitości przygotowali główni bohaterzy dzisiejszego dnia.
Składamy podziękowania dla wszystkich którzy zaangażowali się w przygotowanie, prowadzenie, pomoc techniczną, modlitwę oraz w inny sposób, aby Rekolekcje Ewangelizacyjny mogły się odbyć oraz zakończyły się z pożytkiem dla uczestników.
Bogu niech będą dzięki!
 
 


Comments (0)


Pozostaw komentarz

Pola oznaczona * są wymagane. Twój email nie będzie opublikowany ani udostępniony.

AKTUALNOŚCI

śro, 15 maj 2024, 17:25:43

ZAPRASZAMY NA CZUWANIE W WIGILIĘ ZESŁANIA

Zapraszamy Was na niezwykłe wieczorne czuwanie modlitewne w Wigilię Zesłania Ducha Świętego. Zgromadźmy się razem, jak kiedyś zrobili to Apostołowie w Wieczerniku, w oczekiwaniu na przyjście Tego, który przynosi Dary

KATAGORIE

 • Avatar

  ML skomentował Zapraszamy na REO!

  @Malgorza profic: Możesz przyjść na 17 w poniedziałek 23.01.2023 i dopiszesz się do grupy.Jeszcze można.Albo zadzwoń/SMS na któryś nr tel z plakatu.

  Avatar

  Malgorza profic skomentował Zapraszamy na REO!

  Bardzo chciałabym uczestniczyć w rekolekcjach Alej jestem tutaj pierwszy raz i nie wiem do kogo się udać i gdzie

TAGI

printFrom: https://nazaret.odnowa.org/aktualnosci/2023-03-13/zakonczenie-rekolekcji-ewangelizacyjnych-odnowy.html
Accessibility statementStrona domowaSite mapSzukajContactUp
Adres: https://nazaret.odnowa.org/aktualnosci/2023-03-13/zakonczenie-rekolekcji-ewangelizacyjnych-odnowy.html