Zaproszenie

 


 

 Nasze spotkania

Wspólnotowe uwielbienie - I środa miesiąca, g. 19.30

Msza wspólnotowa - III sobota miesiąca, g. 19.30

Msza św. z modlitwą o uzdrowienie - III środa miesiąca, g. 18.00

 

 

Warsztaty Modlitwy Tańcem
 

" ... Twoje ciało często mówi o tym, co nosisz w swoim sercu… Zdruzgotane i rozpostarte na Krzyżu Ciało Zbawiciela wypowiedziało wszystko o miłości Ojca do nas… Sam Bóg przyszedł i pozostał z nami w swoim Ciele – co więcej wskazał, że nasze ciała są świątyniami Jego Świętego Ducha! Jezus jest zainteresowany nami „całościowo”
 
Został ustalony termin i miejsce zajęć Warsztatów - Modlitwa Tańcem, będzie to: 13 grudnia (niedziela) w godzinach 14.00 - 17.00 w sali na Strażnicy Śródmieście
 
Proszę zabrać Pismo Święte, strój sportowy lub wygodny do ćwiczeń, grube skarpety lub baletki, ewentualnie miękkie obuwie. Będziemy się ruszać. Słowo Boże i muzyka będzie nas prowadzić w nową formę modlitwy wyrażonej całym ciałem i radością serca :)
 
Na Warsztaty są jeszcze wolne miejsca. Zachęcam niezdecydowanych oraz znajomych już zapisanych. Sala jest duża i wygodna :)
Na pokrycie kosztów zbieramy się po 25,- zł
Pozostałe informacje lub zapisy pod nr telefonu: 604 811 069
 
UWAGA! Warsztaty przeznaczone nie tylko dla Kobiet!
 
 
Oto nasza prowadząca:
Alicja Libura-Gil: nauczyciel tańca współczesnego. Prowadzi rekolekcje i warsztaty modlitwy tańcem oraz zajęcia warsztatowe dla działających przy wspólnotach diakonii tańca. Zajmuje się nowatorskim nurtem choreoterapii zanurzonej w antropologii chrześcijańskiej.
 
Warsztaty połączone będą z konferencją. Samo Słowo Boże poprowadzi nas w dalszą część, ukierunkuje  pracę z ciałem, pomoże w większym i bardziej świadomym przeżywaniu własnej cielesności, w kontaktowaniu się z samym sobą, ze światem naszych uczuć i emocji, z psychiką.
Modlitwa pomoże docenić w pełni dar stworzenia w nas samych, całościowo spotkać się  z Najwyższym, który uczynił z naszych ciał świątynię swego Ducha…
 
Niech się tak stanie.
 
Zapraszam!
Paulina Pindela
 

 

printFrom: http://nazaret.odnowa.org/warsztaty-modlitwy-tancem.html
Accessibility statementStrona domowaSite mapSzukajContactFirstPreviousNextLastUp